Sunrise Management
12 atvirų pozicijųJungtinės Valstijos
Kelionės ir svetingumasNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 12)
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika33%
Vadovybė ir vadovai25%
Operacijos ir administravimas17%
Amatai, statyba ir gamyba17%
Pardavimai8%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (12)
12darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
4nauji, pastarosios 7 d.
12skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
3paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-22)
16atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
19amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
92%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 16 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 59 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta11 · 92%
Hibridinis1 · 8%
Lygis
Vidutinis lygis3 · 25%
Junior2 · 17%
Sritis
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika4 · 33%
Vadovybė ir vadovai3 · 25%
Operacijos ir administravimas2 · 17%
Amatai, statyba ir gamyba2 · 17%
Pardavimai1 · 8%
Šalys
Jungtinės Valstijos1
Miestai
Sunrise1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Maintenance Technician - Villa Del Mar- USD 25–27 / valandą
- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Leasing Professional - The Orchard - USD 21–23 / valandą
- Pardavimai
Originalas: Maintenance Technician - Multi-site - Elan Pacifico and Elan Seacrest- USD 25–29 / valandą
- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Resident Manager - Tuscany Hills Apartments- USD 19–20 / valandą
- Junior
- Vadovybė ir vadovai
Originalas: Regional Real Estate Manager - San Diego Region- USD 120K–150K / metus
- Vadovybė ir vadovai
Originalas: Property Administrator - Temporary- USD 24–26 / valandą
- Operacijos ir administravimas
Originalas: Maintenance Supervisor - Multi-site - Elan - Beachcomber La Jolla , Elan - Sandrock Place , Elan - Terraza La Jolla- USD 27–33 / valandą
- Junior
- Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Regional Real Estate Manager - Urban Properties Division- USD 85K–95K / metus
- Hibridinis
- Vidutinis lygis
- Vadovybė ir vadovai
Originalas: Maintenance Technician - Delaware Pines - Part-time- USD 25–26 / valandą
- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Maintenance Technician - Roving - Urban Properties- USD 25–27 / valandą
- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Community Assistant Manager - Multi site - Elan Quail Pointe and Elan Playa Mar- Vidutinis lygis
- Operacijos ir administravimas
Originalas: Maintenance Supervisor - Town and Country Apartments- USD 30–33 / valandą
- Vidutinis lygis
- Amatai, statyba ir gamyba
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 23, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-26 05:21 UTC, turinys: 177936 B.