Hydrite
24 atviros pozicijosJungtinės Valstijos
Sektorius nežinomasNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 24)
Amatai, statyba ir gamyba43%
Pardavimai21%
Vairavimas ir transportas14%
Operacijos ir administravimas7%
Finansai ir teisė4%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika4%
Projektų ir programų valdymas4%
Vadovybė ir vadovai4%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (24)
28darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
8nauji, pastarosios 7 d.
24skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.2 skelb.)
6paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-19)
65atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
45amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
14%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 65 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 1047 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta27 · 96%
Darbo vietoje1 · 4%
Lygis
Vidutinis lygis4 · 14%
Senior4 · 14%
Sritis
Amatai, statyba ir gamyba12 · 43%
Pardavimai6 · 21%
Vairavimas ir transportas4 · 14%
Operacijos ir administravimas2 · 7%
Finansai ir teisė1 · 4%
Vadovybė ir vadovai1 · 4%
Projektų ir programų valdymas1 · 4%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika1 · 4%
Šalys
Jungtinės Valstijos28
Miestai
Cottage Grove6
Oshkosh5
Terre Haute3
Lubbock2
University Park2
Milwaukee1
Brookfield1
Cleveland1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Cheminės gamybos operatorius/-ė
prieš 3 dienasOriginalas: Chemical Production Operator
USD 3 / valandąVidutinis lygisAmatai, statyba ir gamyba
Techninių pardavimų plėtros programa
prieš 5 dienasOriginalas: Technical Sales Development Program
Pardavimai
Gamybos operatorius/-ė - 2 pamaina
prieš 5 dienasOriginalas: Production Operator - 2nd shift
USD 500 / metusAmatai, statyba ir gamyba
A klasės CDL - sausas furgonas (paketas)
prieš 5 dienasOriginalas: Class A CDL - Dry Van (Package)
Vairavimas ir transportas
Originalas: Class A CDL Driver - Tanker (Bulk)
Vairavimas ir transportas
Proceso operatorius/-ė - dienos pamaina
prieš 5 dienasOriginalas: Process Operator - Day Shift
Amatai, statyba ir gamyba
Proceso operatorius/-ė - Naktinė pamaina
prieš 5 dienasOriginalas: Process Operator - Night Shift
Amatai, statyba ir gamyba
Staklių derintojas/-a - 2-oji ir 3-ioji pamainos
prieš 8 dienasOriginalas: Set Up Operator - 2nd and 3rd Shift
Amatai, statyba ir gamyba
Business Development Account Manager (Industrial)
prieš 8 dienasOriginalas: Business Development Account Manager (Industrial)
SeniorPardavimai
Kokybės kontrolės chemikas/-ė
prieš 12 dienųOriginalas: Quality Control Chemist
Amatai, statyba ir gamyba
Gamybos operatorius/-ė - Lubbock, TX
prieš 12 dienųOriginalas: Production Operator - Lubbock, TX
Amatai, statyba ir gamyba
Priežiūros mechanikas/-ė - darbo dienų naktimis
prieš 12 dienųOriginalas: Maintenance Mechanic - Weekday Nights
Amatai, statyba ir gamyba
Gamybos operatorius/-ė - 2 pamaina
prieš 15 dienųOriginalas: Production Operator - 2nd Shift
Amatai, statyba ir gamyba
Sr. komercinių finansų analitikas/-ė
prieš 15 dienųOriginalas: Sr. Commercial Financial Analyst
Darbo vietojeSeniorFinansai ir teisė
Originalas: Class A CDL Driver - Tanker (Bulk)
Vairavimas ir transportas
Sanitarijos programos pagalbos vadovas/-ė
prieš 18 dienųOriginalas: Sanitation Program Support Manager
Vadovybė ir vadovai
1 pamainos sandėlio operatorius/-ė
prieš 19 dienųOriginalas: 1st Shift Warehouse Operator
USD 22–24 / valandąOperacijos ir administravimas
Priežiūros mechanikas/-ė- 1-oji pamaina
prieš 19 dienųOriginalas: Maintenance Mechanic- 1st Shift
Amatai, statyba ir gamyba
QC chemikas/-ė- savaitgalio dienos pamainos
prieš 22 dienasOriginalas: QC Chemist- Weekend Days
Amatai, statyba ir gamyba
Account Manager - pramonė
prieš 22 dienasOriginalas: Account Manager - Industrial
Vidutinis lygisPardavimai
Account Manager - pramonė
prieš 22 dienasOriginalas: Account Manager - Industrial
Vidutinis lygisPardavimai
Account Manager - pramonė
prieš 22 dienasOriginalas: Account Manager - Industrial
Vidutinis lygisPardavimai
A klasės CDL vairuotojas/-a - Dry Van (Regional)
prieš 25 dienasOriginalas: Class A CDL Driver - Dry Van (Regional)
USD 28–30 / valandąVairavimas ir transportas
Maisto programos vadovas/-ė
prieš 26 dienasOriginalas: Food Program Manager
SeniorProjektų ir programų valdymas
Patikimumo inžinierius/-ė
prieš 26 dienasOriginalas: Reliability Engineer
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Account Manager - žemės ūkio sprendimai
prieš 29 dienasOriginalas: Account Manager - Agriculture Solutions
SeniorPardavimai
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 304, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 21:29 UTC, turinys: 739367 B.