RoleFalcon
Visi darbo skelbimaiIT darbo skelbimaiNaršytiĮmonės
Lietuvių

← atgal

OLIVER - North America

10 atvirų pozicijų10 % nuotoliniųJungtinės ValstijosKanada

Medija, pramogos ir reklamaNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 10)

Rinkodara ir komunikacija30%
Kūryba, medija ir tekstai20%
Pardavimai10%
Finansai ir teisė10%
Projektų ir programų valdymas10%
Strategija, konsultavimas ir analizė10%
Vadovybė ir vadovai10%
10darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
0nauji, pastarosios 7 d.
10skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
3paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-05)
13atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
21amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
10%nuotoliniai
100%su atlyginimu

Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 13 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 144 d.

Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)

110
120
010
020
030
040
050
061
070
081
093
108

Darbo vieta

Darbo vieta nenurodyta7 · 70%
Nuotolinis1 · 10%
Hibridinis1 · 10%
Darbo vietoje1 · 10%

Lygis

Senior3 · 30%
Vidutinis lygis1 · 10%
Staff1 · 10%

Sritis

Rinkodara ir komunikacija3 · 30%
Kūryba, medija ir tekstai2 · 20%
Finansai ir teisė1 · 10%
Strategija, konsultavimas ir analizė1 · 10%
Vadovybė ir vadovai1 · 10%
Projektų ir programų valdymas1 · 10%
Pardavimai1 · 10%

Šalys

Jungtinės Valstijos8
Kanada2

Miestai

Chicago5
New York City2
Toronto2
Seattle1

Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų

Socialinių medijų vadovas/-ė

Originalas: Social Media Manager
Medija, pramogos ir reklamaNew York, New York
  • USD 80,8K–90,2K / metus
  • Vidutinis lygis
  • Rinkodara ir komunikacija
prieš 7 dienasoriginalas ↗

Turinio kūrėjas/-a

Originalas: Content Creator
Medija, pramogos ir reklamaSeattle, Washington
  • USD 106,2K–118,8K / metus
  • Rinkodara ir komunikacija
prieš 19 dienųoriginalas ↗

Project Manager

Originalas: Project Manager
Medija, pramogos ir reklamaChicago, Illinois
  • USD 93,5K–104,5K / metus
  • Projektų ir programų valdymas
prieš 21 dienąoriginalas ↗

Dizaineris/-ė

Originalas: Designer
Medija, pramogos ir reklamaChicago, Illinois
  • USD 85K–95K / metus
  • Kūryba, medija ir tekstai
prieš 21 dienąoriginalas ↗

Senior Account Manager

Originalas: Senior Account Manager
Medija, pramogos ir reklamaChicago, Illinois
  • USD 97,8K–109,2K / metus
  • Darbo vietoje
  • Senior
  • Pardavimai
prieš 28 dienasoriginalas ↗

Duomenų naujumas

Užregistruota užklausų: 26, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 200 (new_body), 2026-10-26 23:22 UTC, turinys: 402780 B.