OLIVER - North America
10 atvirų pozicijų10 % nuotoliniųJungtinės ValstijosKanada
Medija, pramogos ir reklamaNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 10)
Rinkodara ir komunikacija30%
Kūryba, medija ir tekstai20%
Pardavimai10%
Finansai ir teisė10%
Projektų ir programų valdymas10%
Strategija, konsultavimas ir analizė10%
Vadovybė ir vadovai10%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (10)
10darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
0nauji, pastarosios 7 d.
10skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
3paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-05)
13atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
21amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
10%nuotoliniai
100%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 13 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 144 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta7 · 70%
Nuotolinis1 · 10%
Hibridinis1 · 10%
Darbo vietoje1 · 10%
Lygis
Senior3 · 30%
Vidutinis lygis1 · 10%
Staff1 · 10%
Sritis
Rinkodara ir komunikacija3 · 30%
Kūryba, medija ir tekstai2 · 20%
Finansai ir teisė1 · 10%
Strategija, konsultavimas ir analizė1 · 10%
Vadovybė ir vadovai1 · 10%
Projektų ir programų valdymas1 · 10%
Pardavimai1 · 10%
Šalys
Jungtinės Valstijos8
Kanada2
Miestai
Chicago5
New York City2
Toronto2
Seattle1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Social Media Manager - USD 80,8K–90,2K / metus
- Vidutinis lygis
- Rinkodara ir komunikacija
Originalas: Finance Podcast & Video Producer- USD 130K–140K / metus
- Finansai ir teisė
Originalas: Group Strategy Director- USD 170K–190K / metus
- Staff
- Strategija, konsultavimas ir analizė
Originalas: Content Creator - USD 106,2K–118,8K / metus
- Rinkodara ir komunikacija
Originalas: Senior 3D Designer- USD 102K–114K / metus
- Senior
- Kūryba, medija ir tekstai
Originalas: Account Supervisor - CAD 97,8K–109,2K / metus
- Nuotolinis
- Senior
- Vadovybė ir vadovai
Originalas: Project Manager - USD 93,5K–104,5K / metus
- Projektų ir programų valdymas
Originalas: Designer - USD 85K–95K / metus
- Kūryba, medija ir tekstai
Originalas: Community Manager- CAD 55,2K–61,8K / metus
- Hibridinis
- Rinkodara ir komunikacija
Originalas: Senior Account Manager- USD 97,8K–109,2K / metus
- Darbo vietoje
- Senior
- Pardavimai
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 26, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 200 (new_body), 2026-10-26 23:22 UTC, turinys: 402780 B.