OLIVER - APAC
27 atviros pozicijos10 % nuotoliniųIndijaVietnamasFilipinai
Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugosNe technologijų įmonė su IT komandaIT dalis 4 % (pozicijų: 27)
Rinkodara ir komunikacija32%
Pardavimai19%
Kūryba, medija ir tekstai19%
Produktas ir dizainas10%
IT pagalba ir administravimas3%
Finansai ir teisė3%
Projektų ir programų valdymas3%
Kita3%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (27)
31darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
12nauji, pastarosios 7 d.
27skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.1 skelb.)
9paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-23)
49atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
23amžiaus mediana, d.
3%IT (1)
0%Europoje (0)
10%nuotoliniai
0%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 49 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 238 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vietoje19 · 61%
Hibridinis9 · 29%
Nuotolinis3 · 10%
Lygis
Senior17 · 55%
Vidutinis lygis10 · 32%
Staff3 · 10%
Sritis
Rinkodara ir komunikacija10 · 32%
Pardavimai6 · 19%
Kūryba, medija ir tekstai6 · 19%
Produktas ir dizainas3 · 10%
Strategija, konsultavimas ir analizė1 · 3%
Finansai ir teisė1 · 3%
IT pagalba ir administravimas1 · 3%
Projektų ir programų valdymas1 · 3%
Šalys
Indija19
Vietnamas4
Filipinai2
Kinija2
Malaizija1
Singapūras1
Tailandas1
Indonezija1
Miestai
Mumbai19
Ho Chi Minh City4
Manila2
Kuala Lumpur1
Bangkok1
Jakarta1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
SEO Lead
prieš 13 val.NuotolinisSeniorRinkodara ir komunikacija
Senior Account Executive
prieš 13 val.HibridinisSeniorPardavimai
Senior Art Director
prieš 13 val.Darbo vietojeStaffKūryba, medija ir tekstai
Motion Graphic Designer
prieš 20 val.Darbo vietojeVidutinis lygisProduktas ir dizainas
Senior Designer
prieš 20 val.Darbo vietojeSeniorKūryba, medija ir tekstai
Senior Influencer Manager
prieš 20 val.Darbo vietojeSeniorRinkodara ir komunikacija
Beauty Editor / Content Strategist (Brand Lead)
prieš 21 val.Darbo vietojeSeniorRinkodara ir komunikacija
Brand Lead
prieš 21 val.Darbo vietojeSeniorRinkodara ir komunikacija
Brand Lead
prieš 22 val.Darbo vietojeSeniorRinkodara ir komunikacija
GenAI Strategist
prieš 2 dienasHibridinisVidutinis lygisStrategija, konsultavimas ir analizė
Lead, Master Brand Social – YouTube India (via Oliver)
prieš 2 dienasNuotolinisSeniorRinkodara ir komunikacija
Accountant
prieš 2 dienasDarbo vietojeVidutinis lygisFinansai ir teisė
Senior Account Manager
prieš 7 dienasHibridinisSeniorPardavimai
Senior IT Manager
prieš 7 dienasDarbo vietojeSeniorIT pagalba ir administravimas
Integrated Designer
prieš 7 dienasHibridinisVidutinis lygisKūryba, medija ir tekstai
Regional Digital Project Manager
prieš 7 dienasHibridinisSeniorProjektų ir programų valdymas
Account Director
prieš 14 dienųHibridinisStaffPardavimai
Account Executive
prieš 14 dienųHibridinisPardavimai
Social Content Writer (Brand Journalist)
prieš 14 dienųHibridinisVidutinis lygisRinkodara ir komunikacija
GenAI Account Executive
prieš 14 dienųDarbo vietojeVidutinis lygisPardavimai
Gen AI Senior Motion Creator
prieš 16 dienųDarbo vietojeSenior
Senior Account Manager/Project Manager
prieš 18 dienųHibridinisSeniorPardavimai
Brand Lead
prieš 23 dienasDarbo vietojeSeniorRinkodara ir komunikacija
Social Media Manager
prieš 23 dienasDarbo vietojeVidutinis lygisRinkodara ir komunikacija
Copywriter
prieš 23 dienasDarbo vietojeVidutinis lygisKūryba, medija ir tekstai
Motion Graphic Designer
prieš 23 dienasDarbo vietojeVidutinis lygisProduktas ir dizainas
Graphic Designer
prieš 23 dienasDarbo vietojeVidutinis lygisProduktas ir dizainas
Senior Designer
prieš 23 dienasDarbo vietojeSeniorKūryba, medija ir tekstai
Senior Influencer Marketing Manager
prieš 23 dienasDarbo vietojeSeniorRinkodara ir komunikacija
Associate Creative Director (Art)
prieš 24 dienasDarbo vietojeStaffKūryba, medija ir tekstai
New Business Manager
prieš 29 dienasNuotolinisSeniorVadovybė ir vadovai
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 108, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 03:43 UTC, turinys: 1369899 B.