RoleFalconVisi darbo skelbimaiIT darbo skelbimaiNaršytiĮmonėsAtnaujinta prieš 1 min.
Lietuvių
Prisijungti
Tato stránka je k dispozici v jazyce Čeština.Přepnout×

← atgal

OLIVER

22 atviros pozicijos8 % nuotoliniųJungtinė KaralystėAirijaBelgija

Medija, pramogos ir reklamaNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 22)

Rinkodara ir komunikacija46%
Kūryba, medija ir tekstai19%
Projektų ir programų valdymas12%
Operacijos ir administravimas8%
Vadovybė ir vadovai8%
Pardavimai4%
Kita4%
26darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
8nauji, pastarosios 7 d.
22skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.2 skelb.)
6paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-01)
39atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
22amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
96%Europoje (25)
8%nuotoliniai
0%su atlyginimu

Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 39 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 219 d.

Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)

110
120
010
020
031
040
050
061
071
082
0913
1021

Darbo vieta

Hibridinis14 · 54%
Darbo vieta nenurodyta9 · 35%
Nuotolinis2 · 8%
Darbo vietoje1 · 4%

Lygis

Senior4 · 15%
Vidutinis lygis3 · 12%
Staff1 · 4%
Junior1 · 4%

Sritis

Rinkodara ir komunikacija12 · 46%
Kūryba, medija ir tekstai5 · 19%
Projektų ir programų valdymas3 · 12%
Vadovybė ir vadovai2 · 8%
Operacijos ir administravimas2 · 8%
Pardavimai1 · 4%

Šalys

Jungtinė Karalystė15
Airija4
Belgija3
Ispanija1
Vokietija1
Prancūzija1
Pietų Afrika1

Miestai

London7
Dublin4
Brussels3
Leeds2
Sheffield2
Birmingham2
Madrid1
Bournemouth1

Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų

Originalas: Social Media Manager
OLIVER·Medija, pramogos ir reklama·Kingston, United Kingdomoriginalas ↗
HibridinisRinkodara ir komunikacija

Account Executive

prieš 20 val.
Originalas: Account Executive
OLIVER·Medija, pramogos ir reklama·Madrid, Spain originalas ↗
HibridinisPardavimaibūtina kalba: ispanų kalba
Originalas: Social Media Manager 7-Month FTC
OLIVER·Medija, pramogos ir reklama·London, United Kingdom originalas ↗
HibridinisRinkodara ir komunikacija
Originalas: Senior Integrated Designer
OLIVER·Medija, pramogos ir reklama·Dublin, Ireland originalas ↗
SeniorKūryba, medija ir tekstai
Originalas: Social Creative (2.5 days a week)
OLIVER·Medija, pramogos ir reklama·London, United Kingdom originalas ↗
HibridinisKūryba, medija ir tekstai
Originalas: Social Executive
OLIVER·Medija, pramogos ir reklama·Bournemouth, United Kingdomoriginalas ↗
NuotolinisVadovybė ir vadovai
Originalas: Amazon Content Manager (Seller & Vendor Central) (w/m/d)
OLIVER·Medija, pramogos ir reklama·Hamburg, Germanyoriginalas ↗
Rinkodara ir komunikacijabūtina kalba: vokiečių kalba
Originalas: Creative Artworker
OLIVER·Medija, pramogos ir reklama·Dublin, Ireland originalas ↗
Vidutinis lygisKūryba, medija ir tekstai
Originalas: Integrated Designer
OLIVER·Medija, pramogos ir reklama·Dublin, Ireland originalas ↗
Vidutinis lygisKūryba, medija ir tekstai
Originalas: Director of Social & Creator
OLIVER·Medija, pramogos ir reklama·London, United Kingdom originalas ↗
HibridinisStaffVadovybė ir vadovai
Originalas: Content Strategist & AI Copy Lead
OLIVER·Medija, pramogos ir reklama·London, United Kingdom originalas ↗
HibridinisSeniorRinkodara ir komunikacija
Originalas: Traffic & Project Manager (Nederlands/Vlaams & Frans)
OLIVER·Medija, pramogos ir reklama·Brussels, Belgium originalas ↗
Projektų ir programų valdymasbūtina kalba: nyderlandų kalbabūtina kalba: prancūzų kalba
Originalas: Traffic & Project Manager (courant en flamand et en français)
OLIVER·Medija, pramogos ir reklama·Brussels, Belgium originalas ↗
Operacijos ir administravimasbūtina kalba: nyderlandų kalbabūtina kalba: prancūzų kalba
Originalas: Product Marketing Manager - UK - 6 months
OLIVER·Medija, pramogos ir reklama·London, United Kingdom originalas ↗
HibridinisRinkodara ir komunikacija
Originalas: Social Media Content Creator (H/F)
OLIVER·Medija, pramogos ir reklama·Paris, France originalas ↗
Rinkodara ir komunikacijaFR
Originalas: Assistant Communications Delivery Manager
OLIVER·Medija, pramogos ir reklama·Leeds, United Kingdomoriginalas ↗
HibridinisRinkodara ir komunikacija
Originalas: Assistant Communications Delivery Manager
OLIVER·Medija, pramogos ir reklama·Sheffield, United Kingdomoriginalas ↗
HibridinisRinkodara ir komunikacija
Originalas: Assistant Communications Delivery Manager
OLIVER·Medija, pramogos ir reklama·Birmingham, United Kingdom originalas ↗
HibridinisRinkodara ir komunikacija
Originalas: Assistant Communications Content Manager
OLIVER·Medija, pramogos ir reklama·Leeds, United Kingdomoriginalas ↗
HibridinisRinkodara ir komunikacija
Originalas: Assistant Communications Content Manager
OLIVER·Medija, pramogos ir reklama·Sheffield, United Kingdomoriginalas ↗
HibridinisRinkodara ir komunikacija
Originalas: Assistant Communications Content Manager
OLIVER·Medija, pramogos ir reklama·Birmingham, United Kingdom originalas ↗
HibridinisRinkodara ir komunikacija
Originalas: Communication Design Internship
OLIVER·Medija, pramogos ir reklama·Durban, South Africaoriginalas ↗
Junior
Originalas: Localisation Project Coordinator
OLIVER·Medija, pramogos ir reklama·London, United Kingdom originalas ↗
HibridinisKūryba, medija ir tekstai
Originalas: Senior Account & Project Manager
OLIVER·Medija, pramogos ir reklama·Dublin, Ireland originalas ↗
NuotolinisSeniorProjektų ir programų valdymas
Originalas: Finance ERP Business Analyst
OLIVER·Medija, pramogos ir reklama·London, United Kingdom originalas ↗
Darbo vietojeVidutinis lygisOperacijos ir administravimas
Originalas: Traffic & Project Manager (Flemish & French)
OLIVER·Medija, pramogos ir reklama·Brussels, Belgium originalas ↗
SeniorProjektų ir programų valdymasbūtina kalba: prancūzų kalba

Duomenų naujumas

Užregistruota užklausų: 41, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 06:37 UTC, turinys: 768449 B.