OLIVER
22 atviros pozicijos8 % nuotoliniųJungtinė KaralystėAirijaBelgija
Medija, pramogos ir reklamaNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 22)
Rinkodara ir komunikacija46%
Kūryba, medija ir tekstai19%
Projektų ir programų valdymas12%
Operacijos ir administravimas8%
Vadovybė ir vadovai8%
Pardavimai4%
Kita4%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (22)
26darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
8nauji, pastarosios 7 d.
22skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.2 skelb.)
6paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-01)
39atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
22amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
96%Europoje (25)
8%nuotoliniai
0%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 39 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 219 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Hibridinis14 · 54%
Darbo vieta nenurodyta9 · 35%
Nuotolinis2 · 8%
Darbo vietoje1 · 4%
Lygis
Senior4 · 15%
Vidutinis lygis3 · 12%
Staff1 · 4%
Junior1 · 4%
Sritis
Rinkodara ir komunikacija12 · 46%
Kūryba, medija ir tekstai5 · 19%
Projektų ir programų valdymas3 · 12%
Vadovybė ir vadovai2 · 8%
Operacijos ir administravimas2 · 8%
Pardavimai1 · 4%
Šalys
Jungtinė Karalystė15
Airija4
Belgija3
Ispanija1
Vokietija1
Prancūzija1
Pietų Afrika1
Miestai
London7
Dublin4
Brussels3
Leeds2
Sheffield2
Birmingham2
Madrid1
Bournemouth1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Socialinių medijų vadovas/-ė
prieš 20 val.Originalas: Social Media Manager
HibridinisRinkodara ir komunikacija
Account Executive
prieš 20 val.Originalas: Account Executive
HibridinisPardavimaibūtina kalba: ispanų kalba
Socialinių tinklų vadovas/-ė 7 mėn. FTC
prieš 1 dienąOriginalas: Social Media Manager 7-Month FTC
HibridinisRinkodara ir komunikacija
Senior integruotas dizaineris/-ė
prieš 1 dienąOriginalas: Senior Integrated Designer
SeniorKūryba, medija ir tekstai
Originalas: Social Creative (2.5 days a week)
HibridinisKūryba, medija ir tekstai
Amazon turinio vadovas (Seller & Vendor Central) (w/m/d)
prieš 2 dienasOriginalas: Amazon Content Manager (Seller & Vendor Central) (w/m/d)
Rinkodara ir komunikacijabūtina kalba: vokiečių kalba
Kūrybinių maketų specialistas/-ė
prieš 2 dienasOriginalas: Creative Artworker
Vidutinis lygisKūryba, medija ir tekstai
Integruotas dizaineris/-ė
prieš 9 dienasOriginalas: Integrated Designer
Vidutinis lygisKūryba, medija ir tekstai
Socialinių tinklų ir kūrėjų direktorius/-ė
prieš 15 dienųOriginalas: Director of Social & Creator
HibridinisStaffVadovybė ir vadovai
Turinio strategas/-ė ir AI tekstų vadovas/-ė
prieš 17 dienųOriginalas: Content Strategist & AI Copy Lead
HibridinisSeniorRinkodara ir komunikacija
Originalas: Traffic & Project Manager (Nederlands/Vlaams & Frans)
Projektų ir programų valdymasbūtina kalba: nyderlandų kalbabūtina kalba: prancūzų kalba
Originalas: Traffic & Project Manager (courant en flamand et en français)
Operacijos ir administravimasbūtina kalba: nyderlandų kalbabūtina kalba: prancūzų kalba
Product Marketing vadovas/-ė - UK - 6 mėn.
prieš 21 dienąOriginalas: Product Marketing Manager - UK - 6 months
HibridinisRinkodara ir komunikacija
Socialinių tinklų turinio kūrėjas (H/F)
prieš 21 dienąOriginalas: Social Media Content Creator (H/F)
Rinkodara ir komunikacijaFR
Padėjėjas/-a, komunikacijos pristatymo vadovas/-ė
prieš 22 dienasOriginalas: Assistant Communications Delivery Manager
HibridinisRinkodara ir komunikacija
Padėjėjas/-a, komunikacijos pristatymo vadovas/-ė
prieš 22 dienasOriginalas: Assistant Communications Delivery Manager
HibridinisRinkodara ir komunikacija
Padėjėjas/-a, komunikacijos pristatymo vadovas/-ė
prieš 22 dienasOriginalas: Assistant Communications Delivery Manager
HibridinisRinkodara ir komunikacija
Komunikacijos turinio vadovo padėjėjas/-a
prieš 22 dienasOriginalas: Assistant Communications Content Manager
HibridinisRinkodara ir komunikacija
Komunikacijos turinio vadovo padėjėjas/-a
prieš 22 dienasOriginalas: Assistant Communications Content Manager
HibridinisRinkodara ir komunikacija
Komunikacijos turinio vadovo padėjėjas/-a
prieš 22 dienasOriginalas: Assistant Communications Content Manager
HibridinisRinkodara ir komunikacija
Lokalizacijos projektų koordinatorius/-ė
prieš 23 dienasOriginalas: Localisation Project Coordinator
HibridinisKūryba, medija ir tekstai
Senior Account & Project Manager
prieš 25 dienasOriginalas: Senior Account & Project Manager
NuotolinisSeniorProjektų ir programų valdymas
Finansų ERP Business Analyst
prieš 28 dienasOriginalas: Finance ERP Business Analyst
Darbo vietojeVidutinis lygisOperacijos ir administravimas
Originalas: Traffic & Project Manager (Flemish & French)
SeniorProjektų ir programų valdymasbūtina kalba: prancūzų kalba
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 41, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 06:37 UTC, turinys: 768449 B.