NewsBreak
14 atvirų pozicijų7 % nuotoliniųJungtinės Valstijos
Medija, pramogos ir reklamaNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 14)
Rinkodara ir komunikacija33%
Produktas ir dizainas20%
Kūryba, medija ir tekstai13%
Pardavimai7%
Finansai ir teisė7%
Strategija, konsultavimas ir analizė7%
Vadovybė ir vadovai7%
Kita7%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (14)
15darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
0nauji, pastarosios 7 d.
14skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.1 skelb.)
5paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-15)
66atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
72amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
7%nuotoliniai
93%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 66 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 745 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta14 · 93%
Nuotolinis1 · 7%
Lygis
Senior8 · 53%
Staff3 · 20%
Junior2 · 13%
Sritis
Rinkodara ir komunikacija5 · 33%
Produktas ir dizainas3 · 20%
Kūryba, medija ir tekstai2 · 13%
Finansai ir teisė1 · 7%
Vadovybė ir vadovai1 · 7%
Strategija, konsultavimas ir analizė1 · 7%
Pardavimai1 · 7%
Šalys
Jungtinės Valstijos15
Miestai
Mountain View13
Bellevue2
New York City1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Senior Accountant – General Ledger & Revenue OperationsUSD 100K–170K / metusSeniorFinansai ir teisė Originalas: Partner Rewards & Experience Originalas: Short Drama Creative Editor InternJuniorKūryba, medija ir tekstai
Originalas: Senior Product Manager, ReelBee Consumer AppUSD 170K–220K / metusSeniorProduktas ir dizainas Originalas: Short Drama Creative Editor InternUSD 22–30 / valandąJuniorKūryba, medija ir tekstai Originalas: Head of User Acquisition, Short DramaUSD 150K–200K / metusStaffVadovybė ir vadovai Originalas: Content Operations & CurationUSD 90K–130K / metusRinkodara ir komunikacija Originalas: Head of Content & SupplyUSD 180K–240K / metusStaffRinkodara ir komunikacija Originalas: Senior Product Manager, Local Ads and MonetizationUSD 175K–215K / metusSeniorProduktas ir dizainas Originalas: Agency Partner Manager, Scaled Growth (Global)USD 100K–200K / metusSeniorRinkodara ir komunikacija Originalas: Product Manager, Ads Signals & MeasurementUSD 175K–215K / metusSeniorProduktas ir dizainas Originalas: Strategy & Ventures LeadUSD 180K–240K / metusSeniorStrategija, konsultavimas ir analizė Originalas: Head of Brand & B2B MarketingUSD 165K–250K / metusStaffRinkodara ir komunikacija Originalas: Nearby AI Business Growth LeadUSD 175K–205K / metusSeniorRinkodara ir komunikacija Originalas: Founding U.S. GTM & Partnerships Lead, Mini-DramasUSD 175K–205K / metusNuotolinisSeniorPardavimai Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 24, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-25 05:19 UTC, turinys: 630895 B.