Moonshot
9 atviros pozicijosJungtinės Valstijos
LogistikaNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 9)
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika44%
Projektų ir programų valdymas22%
Personalas / HR / atranka11%
Operacijos ir administravimas11%
Finansai ir teisė11%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (9)
9darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
4nauji, pastarosios 7 d.
9skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
3paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-19)
20atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
33amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
0%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 20 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 177 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta9 · 100%
Lygis
Junior3 · 33%
Senior2 · 22%
Staff1 · 11%
Vidutinis lygis1 · 11%
Sritis
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika4 · 44%
Projektų ir programų valdymas2 · 22%
Operacijos ir administravimas1 · 11%
Personalas / HR / atranka1 · 11%
Finansai ir teisė1 · 11%
Šalys
Jungtinės Valstijos9
Miestai
Lewisville5
Denton4
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Manufacturing Data TechnicianJuniorInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Wiring TechnicianInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Assembly TechnicianInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Warehouse AssociateJuniorOperacijos ir administravimas
Originalas: Director, Talent AcquisitionStaffPersonalas / HR / atranka
Originalas: Staff AccountantVidutinis lygisFinansai ir teisė
Originalas: R&D Mechanical Design EngineerSeniorInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Project ManagerSeniorProjektų ir programų valdymas
Originalas: Associate Project ManagerJuniorProjektų ir programų valdymas
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 117, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 22:19 UTC, turinys: 169196 B.