AbCellera
20 atvirų pozicijųKanadaJungtinės Valstijos
Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisaiNe technologijų įmonė su IT komandaIT dalis 30 % (pozicijų: 20)
QA ir testavimas20%
Sveikatos priežiūra20%
Amatai, statyba ir gamyba15%
Duomenys ir mašininis mokymasis10%
Vadovybė ir vadovai10%
Finansai ir teisė5%
Mokslas ir tyrimai5%
Kita10%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (20)
20darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
6nauji, pastarosios 7 d.
20skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
5paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-07)
37atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
28amžiaus mediana, d.
30%IT (6)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
75%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 37 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 526 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta20 · 100%
Lygis
Senior8 · 40%
Staff6 · 30%
Vidutinis lygis2 · 10%
Junior1 · 5%
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)1 · 5%
Sritis
Sveikatos priežiūra4 · 20%
QA ir testavimas4 · 20%
Amatai, statyba ir gamyba3 · 15%
Vadovybė ir vadovai2 · 10%
Duomenys ir mašininis mokymasis2 · 10%
Finansai ir teisė1 · 5%
Strategija, konsultavimas ir analizė1 · 5%
Mokslas ir tyrimai1 · 5%
Šalys
Kanada18
Jungtinės Valstijos2
Miestai
Vancouver15
Montréal3
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Associate Director, reguliavimo reikalai
prieš 12 val.Originalas: Associate Director, Regulatory Affairs
USD 145K–180K / metusStaffFinansai ir teisė
Senior medicininių tekstų rengėjas/-a
prieš 12 val.Originalas: Senior Medical Writer
USD 118K–150K / metusSeniorSveikatos priežiūra
Originalas: Gestionnaire principal(e), Affaires réglementaires CMC
StaffFR
Direktorius/-ė, CMC kokybė
prieš 1 dienąOriginalas: Director, CMC Quality
USD 180K–220K / metusStaffVadovybė ir vadovai
Analyste de systèmes cliniques
prieš 2 dienasOriginalas: Analyste de systèmes cliniques
Strategija, konsultavimas ir analizėFR
Klinikinių sistemų analitikas/-ė
prieš 2 dienasOriginalas: Clinical Systems Analyst
SeniorSveikatos priežiūra
Senior direktorius/-ė, klinikinių duomenų valdymas
prieš 14 dienųOriginalas: Senior Director, Clinical Data Management
StaffSveikatos priežiūra
Mokslininkas/-ė II/Senior mokslininkas/-ė
prieš 14 dienųOriginalas: Scientist II/Senior Scientist
USD 88K–110K / metusSeniorMokslas ir tyrimai
QA for QC specialistas/-ė (15 mėn. sutartis)
prieš 15 dienųOriginalas: QA for QC Specialist (15-month contract)
USD 82K–102K / metusSeniorQA ir testavimas
QA specialistas/-ė - partijos įrašų peržiūra
prieš 15 dienųOriginalas: QA Specialist - Batch Record Review
USD 82K–102K / metusSeniorQA ir testavimas
QA operacijų specialistas/-ė (15 mėn. sutartis)
prieš 15 dienųOriginalas: QA Operations Specialist (15-month contract)
USD 82K–102K / metusSeniorQA ir testavimas
Išorinis QA specialistas/-ė / vadovas/-ė
prieš 16 dienųOriginalas: External QA Specialist/Manager
USD 84K–105K / metus
QA specialistas/-ė - tiekėjų kokybė
prieš 16 dienųOriginalas: QA Specialist - Supplier Quality
USD 84K–105K / metusSeniorQA ir testavimas
Senior vadovas/-ė, QC mikrobiologija
prieš 16 dienųOriginalas: Senior Manager, QC Microbiology
USD 135K–170K / metusStaffAmatai, statyba ir gamyba
QC analitikas/-ė II
prieš 16 dienųOriginalas: QC Analyst II
USD 76K–95K / metusVidutinis lygisAmatai, statyba ir gamyba
Senior QC duomenų peržiūros specialistas/-ė
prieš 16 dienųOriginalas: Senior QC Data Reviewer
USD 88K–110K / metusSeniorAmatai, statyba ir gamyba
Direktorius/-ė, DP MSAT
prieš 25 dienasOriginalas: Director, DP MSAT
USD 200K–250K / metusStaffVadovybė ir vadovai
Jaunesnysis/-ioji mokslo tyrėjas/-a - In Vivo mokslas
prieš 28 dienasOriginalas: Associate Research Scientist - In Vivo Science
USD 68K–80K / metusJuniorDuomenys ir mašininis mokymasis
Tyrimų mokslininkas/-ė II - in vivo mokslas
prieš 28 dienasOriginalas: Research Scientist II - In Vivo Science
USD 95K–112K / metusVidutinis lygisDuomenys ir mašininis mokymasis
VP, medicinos reikalai
prieš 28 dienasOriginalas: VP, Medical Affairs
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)Sveikatos priežiūra
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 100, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 12:10 UTC, turinys: 305810 B.