RoleFalconVisi darbo skelbimaiIT darbo skelbimaiNaršytiĮmonėsAtnaujinta prieš 1 min.
Lietuvių
Prisijungti

← atgal

AbCellera

20 atvirų pozicijųKanadaJungtinės Valstijos

Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisaiNe technologijų įmonė su IT komandaIT dalis 30 % (pozicijų: 20)

QA ir testavimas20%
Sveikatos priežiūra20%
Amatai, statyba ir gamyba15%
Duomenys ir mašininis mokymasis10%
Vadovybė ir vadovai10%
Finansai ir teisė5%
Mokslas ir tyrimai5%
Kita10%
20darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
6nauji, pastarosios 7 d.
20skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
5paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-07)
37atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
28amžiaus mediana, d.
30%IT (6)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
75%su atlyginimu

Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 37 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 526 d.

Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)

110
120
010
020
030
040
052
060
071
083
0914
1016

Darbo vieta

Darbo vieta nenurodyta20 · 100%

Lygis

Senior8 · 40%
Staff6 · 30%
Vidutinis lygis2 · 10%
Junior1 · 5%
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)1 · 5%

Sritis

Sveikatos priežiūra4 · 20%
QA ir testavimas4 · 20%
Amatai, statyba ir gamyba3 · 15%
Vadovybė ir vadovai2 · 10%
Duomenys ir mašininis mokymasis2 · 10%
Finansai ir teisė1 · 5%
Strategija, konsultavimas ir analizė1 · 5%
Mokslas ir tyrimai1 · 5%

Šalys

Kanada18
Jungtinės Valstijos2

Miestai

Vancouver15
Montréal3

Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų

Originalas: Associate Director, Regulatory Affairs
AbCellera·Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisai·Vancouveroriginalas ↗
USD 145K–180K / metusStaffFinansai ir teisė
Originalas: Senior Medical Writer
AbCellera·Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisai·Vancouveroriginalas ↗
USD 118K–150K / metusSeniorSveikatos priežiūra
Originalas: Gestionnaire principal(e), Affaires réglementaires CMC
AbCellera·Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisai·Montrealoriginalas ↗
StaffFR
Originalas: Director, CMC Quality
AbCellera·Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisai·Vancouveroriginalas ↗
USD 180K–220K / metusStaffVadovybė ir vadovai
Originalas: Analyste de systèmes cliniques
AbCellera·Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisai·Montrealoriginalas ↗
Strategija, konsultavimas ir analizėFR
Originalas: Clinical Systems Analyst
AbCellera·Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisai·Montrealoriginalas ↗
SeniorSveikatos priežiūra
Originalas: Senior Director, Clinical Data Management
AbCellera·Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisai·Californiaoriginalas ↗
StaffSveikatos priežiūra
Originalas: Scientist II/Senior Scientist
AbCellera·Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisai·Vancouveroriginalas ↗
USD 88K–110K / metusSeniorMokslas ir tyrimai
Originalas: QA for QC Specialist (15-month contract)
AbCellera·Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisai·Vancouveroriginalas ↗
USD 82K–102K / metusSeniorQA ir testavimas
Originalas: QA Specialist - Batch Record Review
AbCellera·Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisai·Vancouveroriginalas ↗
USD 82K–102K / metusSeniorQA ir testavimas
Originalas: QA Operations Specialist (15-month contract)
AbCellera·Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisai·Vancouveroriginalas ↗
USD 82K–102K / metusSeniorQA ir testavimas
Originalas: External QA Specialist/Manager
AbCellera·Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisai·Vancouveroriginalas ↗
USD 84K–105K / metus
Originalas: QA Specialist - Supplier Quality
AbCellera·Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisai·Vancouveroriginalas ↗
USD 84K–105K / metusSeniorQA ir testavimas
Originalas: Senior Manager, QC Microbiology
AbCellera·Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisai·Vancouveroriginalas ↗
USD 135K–170K / metusStaffAmatai, statyba ir gamyba

QC analitikas/-ė II

prieš 16 dienų
Originalas: QC Analyst II
AbCellera·Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisai·Vancouveroriginalas ↗
USD 76K–95K / metusVidutinis lygisAmatai, statyba ir gamyba
Originalas: Senior QC Data Reviewer
AbCellera·Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisai·Vancouveroriginalas ↗
USD 88K–110K / metusSeniorAmatai, statyba ir gamyba

Direktorius/-ė, DP MSAT

prieš 25 dienas
Originalas: Director, DP MSAT
AbCellera·Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisai·Vancouveroriginalas ↗
USD 200K–250K / metusStaffVadovybė ir vadovai
Originalas: Associate Research Scientist - In Vivo Science
AbCellera·Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisai·Vancouveroriginalas ↗
USD 68K–80K / metusJuniorDuomenys ir mašininis mokymasis
Originalas: Research Scientist II - In Vivo Science
AbCellera·Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisai·Vancouveroriginalas ↗
USD 95K–112K / metusVidutinis lygisDuomenys ir mašininis mokymasis

VP, medicinos reikalai

prieš 28 dienas
Originalas: VP, Medical Affairs
AbCellera·Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisai·Californiaoriginalas ↗
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)Sveikatos priežiūra

Duomenų naujumas

Užregistruota užklausų: 100, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 12:10 UTC, turinys: 305810 B.