Grüns
10 atvirų pozicijų90 % nuotoliniųJungtinės Valstijos
Maistas, gėrimai ir plataus vartojimo prekėsNe technologijų įmonė su IT komandaIT dalis 10 % (pozicijų: 10)
Vadovybė ir vadovai30%
Rinkodara ir komunikacija20%
Operacijos ir administravimas20%
Duomenys ir mašininis mokymasis10%
Finansai ir teisė10%
Mokslas ir tyrimai10%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (10)
10darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
1nauji, pastarosios 7 d.
10skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
5paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-02)
27atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
51amžiaus mediana, d.
10%IT (1)
0%Europoje (0)
90%nuotoliniai
90%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 27 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 740 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Nuotolinis9 · 90%
Darbo vietoje1 · 10%
Lygis
Senior3 · 30%
Staff3 · 30%
Sritis
Vadovybė ir vadovai3 · 30%
Rinkodara ir komunikacija2 · 20%
Operacijos ir administravimas2 · 20%
Finansai ir teisė1 · 10%
Duomenys ir mašininis mokymasis1 · 10%
Mokslas ir tyrimai1 · 10%
Šalys
Jungtinės Valstijos1
Miestai
Roanoke1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Senior Ecommerce Manager, Emerging BrandsUSD 140K–160K / metusNuotolinisSeniorRinkodara ir komunikacija Originalas: Senior Manager, Offline MediaUSD 140K–160K / metusNuotolinisStaffVadovybė ir vadovai Originalas: Supply Chain SpecialistUSD 80K–90K / metusNuotolinisOperacijos ir administravimas Originalas: Corporate CounselUSD 150K–185K / metusNuotolinisFinansai ir teisė Originalas: Sr. Manager of Copy and Brand StorytellingUSD 140K–160K / metusNuotolinisStaffRinkodara ir komunikacija Originalas: Facility Quality Assurance ManagerUSD 100K–110K / metusDarbo vietojeSeniorVadovybė ir vadovaibūtina kalba: ispanų kalba Originalas: Quality Systems ManagerUSD 125K–140K / metusNuotolinisVadovybė ir vadovai Originalas: Director of Data EngineeringNuotolinisStaffDuomenys ir mašininis mokymasisPythonSQL Originalas: CX Operations ManagerUSD 100K–110K / metusNuotolinisSeniorOperacijos ir administravimas Originalas: Stability & Documentation Manager - R&DUSD 115K–130K / metusNuotolinisMokslas ir tyrimai Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 109, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 22:17 UTC, turinys: 296363 B.