Path Construction
7 atviros pozicijosJungtinės Valstijos
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechNe technologijų įmonė su IT komandaIT dalis 14 % (pozicijų: 7)
Amatai, statyba ir gamyba38%
Personalas / HR / atranka25%
Duomenys ir mašininis mokymasis12%
Operacijos ir administravimas12%
Maitinimas, apgyvendinimas ir valymas12%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (7)
8darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
4nauji, pastarosios 7 d.
7skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.1 skelb.)
4paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-21)
88atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
662amžiaus mediana, d.
12%IT (1)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
75%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 88 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 1548 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta8 · 100%
Lygis
Vidutinis lygis6 · 75%
Junior2 · 25%
Sritis
Amatai, statyba ir gamyba3 · 38%
Personalas / HR / atranka2 · 25%
Maitinimas, apgyvendinimas ir valymas1 · 12%
Duomenys ir mašininis mokymasis1 · 12%
Operacijos ir administravimas1 · 12%
Šalys
Jungtinės Valstijos8
Miestai
Arlington Heights3
Chicago2
Tampa2
Durham1
Charlotte1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Talent Acquisition koordinatorius/-ė
prieš 3 dienasOriginalas: Talent Acquisition Coordinator
USD 55K–75K / metusVidutinis lygisPersonalas / HR / atranka
Originalas: Superintendent - Construction - Hotel & Hospitality
Vidutinis lygisMaitinimas, apgyvendinimas ir valymas
HR koordinatorius/-ė
prieš 3 dienasOriginalas: HR Coordinator
USD 55K–75K / metusVidutinis lygisPersonalas / HR / atranka
AI Engineer
prieš 3 dienasOriginalas: AI Engineer
USD 100K–130K / metusVidutinis lygisDuomenys ir mašininis mokymasisC#JavaScriptPython
Projektų valdymo praktika - statyba (2027 m. vasara)
prieš 8 dienasOriginalas: Project Management Internship - Construction (Summer 2027)
USD 18 / valandąJuniorAmatai, statyba ir gamyba
Projektų valdymo praktika - statyba (2027 m. vasara)
prieš 22 dienasOriginalas: Project Management Internship - Construction (Summer 2027)
USD 18 / valandąJuniorAmatai, statyba ir gamyba
Objekto vadovas/-ė - statyba (3 pamaina)
prieš 23 dienasOriginalas: Superintendent - Construction (3rd Shift)
USD 80K–120K / mėnesįVidutinis lygisAmatai, statyba ir gamyba
Projekto administratorius/-ė - statyba
prieš 23 dienasOriginalas: Project Administrator - Construction
Vidutinis lygisOperacijos ir administravimas
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 39, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 200 (unchanged), 2026-10-24 11:24 UTC, turinys: 391648 B.