RoleFalconVisi darbo skelbimaiIT darbo skelbimaiNaršytiĮmonėsAtnaujinta ką tik
Lietuvių
Prisijungti
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← atgal

Path Construction

7 atviros pozicijosJungtinės Valstijos

Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechNe technologijų įmonė su IT komandaIT dalis 14 % (pozicijų: 7)

Amatai, statyba ir gamyba38%
Personalas / HR / atranka25%
Duomenys ir mašininis mokymasis12%
Operacijos ir administravimas12%
Maitinimas, apgyvendinimas ir valymas12%
8darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
4nauji, pastarosios 7 d.
7skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.1 skelb.)
4paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-21)
88atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
662amžiaus mediana, d.
12%IT (1)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
75%su atlyginimu

Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 88 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 1548 d.

Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)

110
120
011
021
030
043
055
062
073
080
091
108

Darbo vieta

Darbo vieta nenurodyta8 · 100%

Lygis

Vidutinis lygis6 · 75%
Junior2 · 25%

Sritis

Amatai, statyba ir gamyba3 · 38%
Personalas / HR / atranka2 · 25%
Maitinimas, apgyvendinimas ir valymas1 · 12%
Duomenys ir mašininis mokymasis1 · 12%
Operacijos ir administravimas1 · 12%

Šalys

Jungtinės Valstijos8

Miestai

Arlington Heights3
Chicago2
Tampa2
Durham1
Charlotte1

Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų

Originalas: Talent Acquisition Coordinator
Path Construction·Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptech·Arlington Heights, Illinois, United Statesoriginalas ↗
USD 55K–75K / metusVidutinis lygisPersonalas / HR / atranka
Originalas: Superintendent - Construction - Hotel & Hospitality
Path Construction·Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptech·Durham, North Carolina, United Statesoriginalas ↗
Vidutinis lygisMaitinimas, apgyvendinimas ir valymas

HR koordinatorius/-ė

prieš 3 dienas
Originalas: HR Coordinator
Path Construction·Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptech·Arlington Heights, Illinois, United Statesoriginalas ↗
USD 55K–75K / metusVidutinis lygisPersonalas / HR / atranka

AI Engineer

prieš 3 dienas
Originalas: AI Engineer
Path Construction·Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptech·Chicago, Illinois, United States | Arlington Heights, Illinois, United Statesoriginalas ↗
USD 100K–130K / metusVidutinis lygisDuomenys ir mašininis mokymasisC#JavaScriptPython
Originalas: Project Management Internship - Construction (Summer 2027)
Path Construction·Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptech·Charlotte, North Carolina, United Statesoriginalas ↗
USD 18 / valandąJuniorAmatai, statyba ir gamyba
Originalas: Project Management Internship - Construction (Summer 2027)
Path Construction·Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptech·Tampa, Florida, United Statesoriginalas ↗
USD 18 / valandąJuniorAmatai, statyba ir gamyba
Originalas: Superintendent - Construction (3rd Shift)
Path Construction·Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptech·Chicago, Illinois, United Statesoriginalas ↗
USD 80K–120K / mėnesįVidutinis lygisAmatai, statyba ir gamyba
Originalas: Project Administrator - Construction
Path Construction·Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptech·Tampa, Florida, United Statesoriginalas ↗
Vidutinis lygisOperacijos ir administravimas

Duomenų naujumas

Užregistruota užklausų: 39, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 200 (unchanged), 2026-10-24 11:24 UTC, turinys: 391648 B.