Flo Health
11 atvirų pozicijų8 % nuotoliniųJungtinė KaralystėLietuvaLenkija
Sektorius nežinomasNe technologijų įmonė su IT komandaIT dalis 18 % (pozicijų: 11)
Produktas ir dizainas38%
Kūryba, medija ir tekstai23%
Rinkodara ir komunikacija15%
Programinės įrangos kūrimas (bendrai)15%
Duomenys ir mašininis mokymasis8%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (11)
13darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
8nauji, pastarosios 7 d.
11skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.2 skelb.)
6paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-23)
31atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
61amžiaus mediana, d.
23%IT (3)
100%Europoje (13)
8%nuotoliniai
85%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 31 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 389 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Hibridinis12 · 92%
Nuotolinis1 · 8%
Lygis
Vidutinis lygis3 · 23%
Senior3 · 23%
Staff2 · 15%
Sritis
Produktas ir dizainas5 · 38%
Kūryba, medija ir tekstai3 · 23%
Programinės įrangos kūrimas (bendrai)2 · 15%
Rinkodara ir komunikacija2 · 15%
Duomenys ir mašininis mokymasis1 · 8%
Šalys
Jungtinė Karalystė6
Lietuva5
Lenkija2
Ukraina1
Miestai
London6
Vilnius5
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Graphic DesignerEUR 3 400HibridinisVidutinis lygisProduktas ir dizainas Originalas: Growth Product Manager - MonetisationEUR 4 600–6 500HibridinisProduktas ir dizainas Originalas: Growth Product Manager – MonetisationGBP 78K–90K / metusHibridinisProduktas ir dizainas Originalas: Product Manager - Web OnboardingEUR 4 600–6 500HibridinisProduktas ir dizainas Originalas: Product Manager - Web OnboardingGBP 78K–90K / metusHibridinisProduktas ir dizainas Originalas: Freelance Motion Designer (PL/UA)EUR 3 400 / mėnesįHibridinisVidutinis lygisKūryba, medija ir tekstai Originalas: Machine Learning EngineerGBP 130K–180K / metusHibridinisVidutinis lygisDuomenys ir mašininis mokymasisPython Originalas: Creative Strategist EUR 4 200–5 200HibridinisKūryba, medija ir tekstai Originalas: Engineering ManagerEUR 10K–12KHibridinisStaffPrograminės įrangos kūrimas (bendrai)JavaKotlinObjective-C Originalas: Engineering ManagerGBP 130K–150K / metusHibridinisStaffPrograminės įrangos kūrimas (bendrai)JavaKotlinObjective-C Originalas: Senior Product Marketing ManagerGBP 88K / metusHibridinisSeniorRinkodara ir komunikacija Originalas: Integrated Marketing ManagerHibridinisSeniorRinkodara ir komunikacija Originalas: Freelancer - Video Editor (Part-Time, Remote)NuotolinisSeniorKūryba, medija ir tekstai Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 204, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-25 14:45 UTC, turinys: 310871 B.