CBH Homes
10 atvirų pozicijųJungtinės Valstijos
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 10)
Amatai, statyba ir gamyba40%
Pardavimai20%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas10%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika10%
Kita20%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (10)
10darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
5nauji, pastarosios 7 d.
10skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
2paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-23)
27atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
46amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
10%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 27 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 773 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta10 · 100%
Lygis
Junior3 · 30%
Vidutinis lygis2 · 20%
Sritis
Amatai, statyba ir gamyba4 · 40%
Pardavimai2 · 20%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika1 · 10%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas1 · 10%
Šalys
Jungtinės Valstijos10
Miestai
Nampa5
Meridian5
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Multi-Family HVAC Service Technician- Vidutinis lygis
- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Customer Care Representative- Klientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: New Home Sales Specialist Originalas: New Home Sales Assistant- Junior
- Pardavimai
Originalas: HVAC Sheet Metal Fabrication- Junior
- Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Field Specialist- Vidutinis lygis
Originalas: NOW HIRING: HVAC INSTALLERS- USD 20–25 / valandą
- Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: HVAC INSTALLER - START YOUR CAREER WITH ICON AIR- Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Field Warranty Superintendent- Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Transaction Coordinator Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 20, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 200 (unchanged), 2026-10-25 17:39 UTC, turinys: 80394 B.