BKF
14 atvirų pozicijų31 % nuotoliniųJungtinės Valstijos
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechNe technologijų įmonė su IT komandaIT dalis 7 % (pozicijų: 14)
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika44%
Personalas / HR / atranka19%
DevOps / SRE / platforma / debesija12%
Pardavimai6%
Operacijos ir administravimas6%
Kita12%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (14)
16darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
4nauji, pastarosios 7 d.
14skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.1 skelb.)
2paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-20)
89atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
94amžiaus mediana, d.
12%IT (2)
0%Europoje (0)
31%nuotoliniai
100%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 89 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 369 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Hibridinis9 · 56%
Nuotolinis5 · 31%
Darbo vieta nenurodyta2 · 12%
Lygis
Vidutinis lygis8 · 50%
Senior3 · 19%
Staff2 · 12%
Junior2 · 12%
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)1 · 6%
Sritis
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika7 · 44%
Personalas / HR / atranka3 · 19%
DevOps / SRE / platforma / debesija2 · 12%
Pardavimai1 · 6%
Operacijos ir administravimas1 · 6%
Šalys
Jungtinės Valstijos16
Miestai
San Jose8
Los Angeles5
San Francisco5
Pleasanton4
Redwood City4
Riverside4
Walnut Creek3
San Luis Obispo3
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Senior sutarčių administravimas
prieš 1 dienąOriginalas: Senior Contracts Administration
USD 87,1K–116,7K / metusNuotolinisSenior
Statybos inžinerijos projektų direktorius/-ė
prieš 4 dienasOriginalas: Civil Engineering Project Director
USD 146K–220K / metusHibridinisStaffInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Darbo užmokesčio administratorius/-ė
prieš 4 dienasOriginalas: Payroll Administrator
USD 70K–96,4K / metusNuotolinisVidutinis lygisPersonalas / HR / atranka
Darbo užmokesčio administratorius/-ė
prieš 5 dienasOriginalas: Payroll Administrator
USD 70K–96,4K / metusHibridinisVidutinis lygisPersonalas / HR / atranka
Originalas: Systems Engineer - Mergers & Acquisitions Integration
USD 85K–110K / metusNuotolinisVidutinis lygisDevOps / SRE / platforma / debesija
Originalas: Systems Engineer - Mergers & Acquisitions Integration
USD 100K–135K / metusHibridinisVidutinis lygisDevOps / SRE / platforma / debesija
Originalas: Vice President, Business Development - Planning & Government Solutions
USD 170K–250K / metusHibridinisAukščiausioji vadovybė (C-Level)Pardavimai
Statybos inžinierius/-ė - eismas/transportas
prieš 10 dienųOriginalas: Civil Engineer - Traffic/Transportation
USD 99K–135K / metusHibridinisVidutinis lygisInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Prevailing Wage & Payroll Administrator
USD 87,1K–116,7K / metusSeniorPersonalas / HR / atranka
2027 vasaros statybos inžinerijos praktikantas/-ė
prieš 12 dienųOriginalas: 2027 Summer Civil Engineering Intern
USD 24–33 / valandąJuniorInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Senior reguliavimo specialistas/-ė
prieš 17 dienųOriginalas: Senior Regulatory Specialist
USD 140K–180K / metusHibridinisSenior
Patalpų valdymo vadovas/-ė
prieš 17 dienųOriginalas: Facilities Manager
USD 100K–130K / metusHibridinisVidutinis lygisOperacijos ir administravimas
Originalas: CADD Designer / Drafter - Bridge & Structures
USD 72,0K–106,0K / metusNuotolinisVidutinis lygisInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Projektavimo inžinierius/-ė - žemės plėtra
prieš 24 dienasOriginalas: Design Engineer - Land Development
USD 75K–100K / metusHibridinisJuniorInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Project Manager - Tiltai ir konstrukcijos
prieš 26 dienasOriginalas: Project Manager - Bridge & Structures
USD 140K–205K / metusNuotolinisStaffInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Rezidentinis inžinierius/-ė - Transportas
prieš 29 dienasOriginalas: Resident Engineer - Transportation
USD 180K–235K / metusHibridinisVidutinis lygisInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 139, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 200 (unchanged), 2026-10-24 06:21 UTC, turinys: 2229136 B.