Albert Bartlett
27 atviros pozicijosJungtinė Karalystė
Maistas, gėrimai ir plataus vartojimo prekėsNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 27)
Amatai, statyba ir gamyba39%
Vadovybė ir vadovai18%
Operacijos ir administravimas11%
Maitinimas, apgyvendinimas ir valymas11%
Personalas / HR / atranka4%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika4%
Vairavimas ir transportas4%
Kita11%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (27)
28darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
8nauji, pastarosios 7 d.
27skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
6paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-09)
47atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
15amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
100%Europoje (28)
0%nuotoliniai
43%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 47 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 477 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta28 · 100%
Lygis
Junior11 · 39%
Vidutinis lygis3 · 11%
Senior1 · 4%
Sritis
Amatai, statyba ir gamyba11 · 39%
Vadovybė ir vadovai5 · 18%
Maitinimas, apgyvendinimas ir valymas3 · 11%
Operacijos ir administravimas3 · 11%
Personalas / HR / atranka1 · 4%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika1 · 4%
Vairavimas ir transportas1 · 4%
Šalys
Jungtinė Karalystė28
Miestai
duomenų nėra
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: HR Manager- 12 month Fixed Term ContractVidutinis lygisPersonalas / HR / atranka
Originalas: Factory and Office CleanerGBP 12,71 / valandąMaitinimas, apgyvendinimas ir valymas Originalas: Production Operator - 4 days - Wednesday to SaturdayGBP 12,71 / valandąJuniorAmatai, statyba ir gamyba Originalas: Production Operator - 4 days - Sunday to WednesdayGBP 12,71 / valandąJuniorAmatai, statyba ir gamyba Originalas: Production Operator - BackshiftGBP 12,71 / valandąJuniorAmatai, statyba ir gamyba Originalas: Production Support TechnicianInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Hygiene Team Leader - Chilled DivisionVadovybė ir vadovai
Originalas: Hygiene Supervisor - Chilled DivisionVadovybė ir vadovai
Originalas: Washplant Operator - Sunday - Thursday - BackshiftVidutinis lygisAmatai, statyba ir gamyba
Originalas: Hygiene Operator - 4 On 4 Off- Dayshift- 6AM-6PMGBP 13,02 / valandąJuniorAmatai, statyba ir gamyba Originalas: Continuous Improvement GraduateJunior
Originalas: Continuous Improvement GraduateJunior
Originalas: Category Executive (Graduate)JuniorVadovybė ir vadovai
Originalas: Stock Control/Booking-In Shift ManagerVadovybė ir vadovai
Originalas: Assistant Manager - Chilled IntakeOperacijos ir administravimas
Originalas: Production Operative (Packer) - BackshiftGBP 12,71 / valandąOperacijos ir administravimas Originalas: Chilled Production Team Leader - 4‑Day Week (Friday-Monday)GBP 14,76 / valandąVidutinis lygisAmatai, statyba ir gamyba Originalas: Production Support- Nightshift- Sunday-ThursdayAmatai, statyba ir gamyba
Originalas: Warehouse Operative- Nightshift 7PM-7AMGBP 15,29 / valandąJuniorOperacijos ir administravimas Originalas: Production Supervisor- Fresh Business unit- Backshift (FLT)GBP 13,96 / valandąJuniorAmatai, statyba ir gamyba Originalas: Production Operative (Wash Plant - Full Training Provided - Backshift)GBP 12,71 / valandąJuniorAmatai, statyba ir gamyba Originalas: Office & Factory Cleaner - Nightshift- 10PM-6AMMaitinimas, apgyvendinimas ir valymas
Originalas: Fresh Production Operator - BackshiftGBP 12,71 / valandąAmatai, statyba ir gamyba Originalas: Forklift Truck Driver- Backshift- Premium Shift AllowanceVairavimas ir transportas
Originalas: Machine Setter Originalas: Machine SupervisorGBP 13,46 / valandąVadovybė ir vadovai Originalas: Senior Production Manager- Chilled- 4 on 4 offSeniorAmatai, statyba ir gamyba
Originalas: Creative Technologist- KitchenJuniorMaitinimas, apgyvendinimas ir valymas
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 59, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 200 (unchanged), 2026-10-24 22:34 UTC, turinys: 171582 B.