tpg
7 atviros pozicijosIspanija
Aviacija, kosmosas ir gynybaNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 7)
Personalas / HR / atranka43%
Vadovybė ir vadovai29%
Rinkodara ir komunikacija14%
Operacijos ir administravimas14%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (7)
7darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
4nauji, pastarosios 7 d.
7skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
4paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-21)
33atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
66amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
14%Europoje (1)
0%nuotoliniai
0%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 33 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 789 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta7 · 100%
Lygis
Vidutinis lygis4 · 57%
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)3 · 43%
Sritis
Personalas / HR / atranka3 · 43%
Vadovybė ir vadovai2 · 29%
Rinkodara ir komunikacija1 · 14%
Operacijos ir administravimas1 · 14%
Šalys
Ispanija1
Miestai
Barcelona1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: HR Business Manager (m/w/d)- Vidutinis lygis
- Personalas / HR / atranka
- DE
Originalas: Payroll Manager (m/w/d)- Vidutinis lygis
- Personalas / HR / atranka
- DE
Originalas: Geschäftsführer (m/w/d) Gesamtverantwortung für Unternehmensführung & E-Commerce- Aukščiausioji vadovybė (C-Level)
- Rinkodara ir komunikacija
- DE
Originalas: Geschäftsführer (m/w/d) Fahrrad- & E-Bike-Branche- Aukščiausioji vadovybė (C-Level)
- Vadovybė ir vadovai
- DE
Originalas: Kaufmännische Büroassistenz (m/w/d) – Teilzeit (20 Std./Woche)- Vidutinis lygis
- Operacijos ir administravimas
- būtina kalba: vokiečių kalba
- DE
Originalas: Geschäftsführer (m/w/d) – GINDUMAC GmbH- Aukščiausioji vadovybė (C-Level)
- Vadovybė ir vadovai
- būtina kalba: vokiečių kalba
- DE
Originalas: Teamleiter Payroll (m/w/d)- Vidutinis lygis
- Personalas / HR / atranka
- DE
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 26, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-26 11:05 UTC, turinys: 217691 B.