Corvias Corporate Services, LLC
10 atvirų pozicijų20 % nuotoliniųJungtinės Valstijos
Sektorius nežinomasNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 10)
Amatai, statyba ir gamyba30%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika20%
Vadovybė ir vadovai20%
Rinkodara ir komunikacija10%
Operacijos ir administravimas10%
Kita10%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (10)
10darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
3nauji, pastarosios 7 d.
10skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
2paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-02)
30atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
61amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
20%nuotoliniai
40%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 30 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 292 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta8 · 80%
Nuotolinis2 · 20%
Lygis
Senior5 · 50%
Junior2 · 20%
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)1 · 10%
Staff1 · 10%
Sritis
Amatai, statyba ir gamyba3 · 30%
Vadovybė ir vadovai2 · 20%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika2 · 20%
Rinkodara ir komunikacija1 · 10%
Operacijos ir administravimas1 · 10%
Šalys
Jungtinės Valstijos8
Miestai
Oklahoma City1
Detroit1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: President, Barracks- Nuotolinis
- Aukščiausioji vadovybė (C-Level)
- Vadovybė ir vadovai
Originalas: Director, Channels & Content- USD 150K–165K / metus
- Nuotolinis
- Staff
- Rinkodara ir komunikacija
Originalas: Maintenance Technician I- Junior
- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Maintenance Manager- Senior
- Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Lead Quality Control Technician- Senior
- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Maintenance Supervisor- USD 32–43 / valandą
- Senior
- Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Resident Manager- USD 85K–95K / metus
- Senior
- Vadovybė ir vadovai
Originalas: Custodial Specialist- USD 18–20 / valandą
Originalas: Warehouse Associate- Junior
- Operacijos ir administravimas
Originalas: Maintenance Manager - HE- Senior
- Amatai, statyba ir gamyba
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 119, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-26 11:18 UTC, turinys: 358014 B.