RoleFalconVisi darbo skelbimaiIT darbo skelbimaiNaršytiĮmonėsAtnaujinta prieš 4 min.
Lietuvių
Prisijungti
Denne side findes på Dansk.Skift×

← atgal

U Value Insulation

8 atviros pozicijosJungtinė KaralystėAirija

Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechNe technologijų įmonė su IT komandaIT dalis 12 % (pozicijų: 8)

Vairavimas ir transportas33%
Amatai, statyba ir gamyba22%
Pardavimai11%
IT pagalba ir administravimas11%
Operacijos ir administravimas11%
Vadovybė ir vadovai11%
9darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
2nauji, pastarosios 7 d.
8skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.1 skelb.)
2paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-20)
17atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
24amžiaus mediana, d.
11%IT (1)
100%Europoje (9)
0%nuotoliniai
0%su atlyginimu

Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 17 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 276 d.

Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)

110
120
011
020
030
040
050
064
071
081
092
108

Darbo vieta

Darbo vieta nenurodyta9 · 100%

Lygis

Senior5 · 56%
Vidutinis lygis3 · 33%
Junior1 · 11%

Sritis

Vairavimas ir transportas3 · 33%
Amatai, statyba ir gamyba2 · 22%
Operacijos ir administravimas1 · 11%
Vadovybė ir vadovai1 · 11%
IT pagalba ir administravimas1 · 11%
Pardavimai1 · 11%

Šalys

Jungtinė Karalystė7
Airija2

Miestai

Birmingham3
Heywood2
Uxbridge2

Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų

Originalas: Accounts Assistant
U Value Insulation·Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptech·Dunshaughlin, County Meath, Irelandoriginalas ↗
SeniorOperacijos ir administravimas

Filialo vadovas/-ė

prieš 4 dienas
Originalas: Branch Manager
U Value Insulation·Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptech·Birmingham, England, United Kingdomoriginalas ↗
Vidutinis lygisVadovybė ir vadovai

Gamybos operatorius/-ė

prieš 10 dienų
Originalas: Production Operator
U Value Insulation·Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptech·Birmingham, England, United Kingdomoriginalas ↗
JuniorAmatai, statyba ir gamyba
Originalas: Artic Driver - Class 1
U Value Insulation·Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptech·Heywood, England, United Kingdomoriginalas ↗
SeniorVairavimas ir transportas
Originalas: IT Manager / Group IT Systems Administrator
U Value Insulation·Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptech·Dunshaughlin, County Meath, Irelandoriginalas ↗
Vidutinis lygisIT pagalba ir administravimas

Gamybos operatorius/-ė

prieš 17 dienų
Originalas: Production Operator
U Value Insulation·Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptech·Uxbridge, England, United Kingdomoriginalas ↗
SeniorAmatai, statyba ir gamyba
Originalas: HGV Driver - Class 2
U Value Insulation·Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptech·Birmingham, England, United Kingdomoriginalas ↗
SeniorVairavimas ir transportas
Originalas: Class 2 Driver Urgently Required
U Value Insulation·Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptech·Uxbridge, England, United Kingdomoriginalas ↗
SeniorVairavimas ir transportas
Originalas: External Sales Representative (Contractors)
U Value Insulation·Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptech·Heywood, England, United Kingdomoriginalas ↗
Vidutinis lygisPardavimai

Duomenų naujumas

Užregistruota užklausų: 93, klaidų: 1. Paskutinė užklausa: HTTP 200 (unchanged), 2026-10-24 07:27 UTC, turinys: 69277 B.