Comstock
35 atviros pozicijosJungtinės Valstijos
Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugosNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 35)
Apsauga ir saugos tarnybos42%
Maitinimas, apgyvendinimas ir valymas20%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika10%
Vadovybė ir vadovai10%
Amatai, statyba ir gamyba5%
Pardavimai2%
Finansai ir teisė2%
Kita8%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (35)
40darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
21nauji, pastarosios 7 d.
35skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.1 skelb.)
8paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-19)
62atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
17amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
98%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 62 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 422 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta40 · 100%
Lygis
Junior20 · 50%
Senior3 · 8%
Vidutinis lygis1 · 2%
Sritis
Apsauga ir saugos tarnybos17 · 42%
Maitinimas, apgyvendinimas ir valymas8 · 20%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika4 · 10%
Vadovybė ir vadovai4 · 10%
Amatai, statyba ir gamyba2 · 5%
Pardavimai1 · 2%
Finansai ir teisė1 · 2%
Šalys
Jungtinės Valstijos40
Miestai
Reston18
Rockville3
Washington3
Arlington2
McLean2
Ashburn2
Gaithersburg2
Silver Spring1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Associate- Asset Management (Hospitality)
USD 100K–140K / metusJuniorMaitinimas, apgyvendinimas ir valymas
Originalas: Security Officer Sat/Sun 1pm-7pm (Union)
USD 18–18,95 / valandąJuniorApsauga ir saugos tarnybos
Originalas: Security Officer Sat/Sun 7am-1pm (Union)
USD 18–18,95 / valandąJuniorApsauga ir saugos tarnybos
Saugumo konsjeržas/-ė trečiadienį–penktadienį 8–18 val.
prieš 2 dienasOriginalas: Security Concierge Wed-Fri 8am-6pm
USD 18–20 / valandąJuniorMaitinimas, apgyvendinimas ir valymas
Originalas: Parking Technician Mon-Fri 4pm-12am
USD 18–21 / valandąInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Priežiūros technikas/-ė
prieš 3 dienasOriginalas: Maintenance Technician
USD 25–28 / valandąInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Pamainos vadovas/-ė (Starbucks)
prieš 3 dienasOriginalas: Shift Supervisor (Starbucks)
USD 20–22 / valandąAmatai, statyba ir gamyba
Pamainos vadovas/-ė (Starbucks)
prieš 3 dienasOriginalas: Shift Supervisor (Starbucks)
USD 20–22 / valandąAmatai, statyba ir gamyba
Apsaugos konsjeržas/-ė Mon-Fri 8am-4pm
prieš 3 dienasOriginalas: Security Concierge Mon-Fri 8am-4pm
USD 19–20,5 / valandąVidutinis lygisMaitinimas, apgyvendinimas ir valymas
Paslaugų vadovas/-ė (kondominiumas)
prieš 3 dienasOriginalas: Service Manager (Condo)
USD 85K–95K / metusSeniorVadovybė ir vadovai
Nuomos konsultantas/-ė ($1500 premija už įsidarbinimą)
prieš 4 dienasOriginalas: Leasing Consultant ($1500 Sign-on Bonus)
USD 20–24 / valandąJuniorPardavimai
Originalas: PT Union Cleaner - Team Lead (Mon-Fri, 5:30pm-10:30pm)
USD 18–19 / valandąSeniorMaitinimas, apgyvendinimas ir valymas
Originalas: Supervisor de Limpieza de Oficinas (Lunes a Viernes, 5:30pm a 10:30pm)
USD 18–19 / valandąVadovybė ir vadovaiES
Originalas: Quality Assurance Manager (Security, Parking, Janitorial)
USD 60K–65K / metusMaitinimas, apgyvendinimas ir valymas
Originalas: Part Time Security Officer Sat/Sun 8am-4pm
USD 18–19 / valandąJuniorApsauga ir saugos tarnybos
PT profsąjungos valytojas/-a (Mon-Fri, 6PM-10PM)
prieš 5 dienasOriginalas: PT Union Cleaner (Mon-Fri, 6PM-10PM)
USD 17,8 / valandąMaitinimas, apgyvendinimas ir valymas
Originalas: Limpieza de Oficinas Part-Time (Lunes a Viernes, 6PM-10PM)
USD 17,8 / valandąES
Originalas: Limpieza de Oficinas Part-Time (Lunes a Viernes, 6PM-10PM)
USD 17,8 / valandą
Originalas: Security Officer Fri-Sat 4pm-12am
USD 19–20 / valandąJuniorApsauga ir saugos tarnybos
Apsaugos darbuotojas/-a Sat-Sun, Mon-Weds 7am-3pm
prieš 5 dienasOriginalas: Security Officer Sat-Sun, Mon-Weds 7am-3pm
USD 20–21 / valandąJuniorApsauga ir saugos tarnybos
Originalas: Security Officer Sat-Tues 3pm-11pm
USD 20–21 / valandąJuniorApsauga ir saugos tarnybos
Originalas: Part Time Security Officer (Thurs-Sat 3pm-9pm)
USD 18–19 / valandąJuniorApsauga ir saugos tarnybos
Originalas: Senior Property Manager (High-Rise)
SeniorVadovybė ir vadovai
Originalas: Security Officer: (Sat-Sun, 12AM-6pm) (Mon-Weds 4pm-12am)
USD 18–19 / valandąJuniorApsauga ir saugos tarnybos
Originalas: Full Time Security Officer (Sat-Sun 7am-3pm) Mon-Tues(3p-11p)
USD 18–19 / valandąJuniorApsauga ir saugos tarnybos
Apsaugos darbuotojas/-a ketv.-pirm. 1-9 val.
prieš 11 dienųOriginalas: Security Officer Thurs-Mon 1am-9am
USD 18–18,5 / valandąJuniorApsauga ir saugos tarnybos
Originalas: Part Time Security Officer Sat-Sun 3pm-11pm
USD 18–19 / valandąJuniorApsauga ir saugos tarnybos
Vietovių auditorius/-ė
prieš 12 dienųOriginalas: Location Auditor
USD 60K–65K / metusFinansai ir teisė
Apsaugos darbuotojas/-a (šeš-sek 15:00-23:00)
prieš 12 dienųOriginalas: Security Officer (Sat-Sun 3pm-11pm)
USD 18–18,5 / valandąJuniorApsauga ir saugos tarnybos
PT profsąjungos valytojas/-a (Mon-Fri, 6PM-10PM)
prieš 12 dienųOriginalas: PT Union Cleaner (Mon-Fri, 6PM-10PM)
USD 17,8 / valandąMaitinimas, apgyvendinimas ir valymas
Puse etato saugos darbuotojas/-a Sat-Sun: 3PM – 11PM
prieš 15 dienųOriginalas: Part-Time Security Officer Sat-Sun: 3PM – 11PM
USD 18–20 / valandąJuniorApsauga ir saugos tarnybos
Apsaugos darbuotojas/-a
prieš 17 dienųOriginalas: Security Officer
USD 18–20 / valandąJuniorApsauga ir saugos tarnybos
Apsaugos darbuotojas/-a
prieš 17 dienųOriginalas: Security Officer
USD 18–20 / valandąJuniorApsauga ir saugos tarnybos
Apsaugos darbuotojas/-a pirm.–ketv. 7:00–15:00
prieš 18 dienųOriginalas: Security Officer Mon-Thurs 7am-3pm
USD 17–18 / valandąJuniorApsauga ir saugos tarnybos
Krovos rampos darbuotojas/-a (M-F 7am-4pm)
prieš 18 dienųOriginalas: Loading Dock Attendant (M-F 7am-4pm)
USD 18–22 / valandą
Originalas: Parking Attendant Technician (Fri-Sun 4pm-12am)
USD 18–20 / valandąInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Visu etatu Supervisor de Limpieza (Jueves a Lunes, 11PM-6AM)
prieš 24 dienasOriginalas: Full-Time Supervisor de Limpieza (Jueves a Lunes, 11PM-6AM)
USD 17,5–19 / valandąVadovybė ir vadovaiES
Originalas: Full-Time Overnight Cleaning Supervisor (Thu-Mon, 11PM-6AM)
USD 17,5–19 / valandąMaitinimas, apgyvendinimas ir valymas
Visu etatu saugos darbuotojas/-a
prieš 24 dienasOriginalas: Full-Time Security Officer
USD 18–18,5 / valandąJuniorApsauga ir saugos tarnybos
Priežiūros technikas/-ė (aukštybinis pastatas)
prieš 29 dienasOriginalas: Maintenance Technician (High Rise)
USD 25–28 / valandąInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 578, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 21:25 UTC, turinys: 709244 B.