Catalyst Metals
22 atviros pozicijosAustralija
Gamyba ir aparatinė įrangaNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 22)
Amatai, statyba ir gamyba32%
Operacijos ir administravimas18%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika18%
Vadovybė ir vadovai14%
Mokslas ir tyrimai4%
Kita14%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (22)
22darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
2nauji, pastarosios 7 d.
22skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
5paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-09)
32atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
16amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
0%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 32 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 74 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta22 · 100%
Lygis
Senior4 · 18%
Vidutinis lygis1 · 5%
Sritis
Amatai, statyba ir gamyba7 · 32%
Operacijos ir administravimas4 · 18%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika4 · 18%
Vadovybė ir vadovai3 · 14%
Mokslas ir tyrimai1 · 5%
Šalys
Australija22
Miestai
Perth22
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Senior Planning Engineer | 8:6 FIFO from Perth | Gold Mining | Full Time
SeniorOperacijos ir administravimas
Originalas: Planning Engineer | 8:6 FIFO from Perth | Gold Mining | Full Time
Operacijos ir administravimas
Originalas: Metallurgy Superintendent | 8:6 FIFO from Perth | Gold Mining | Full-time
Amatai, statyba ir gamyba
Techninės priežiūros prižiūrėtojas/-a - stacionari įranga | 8:6 FIFO from Perth | Gold Mining
prieš 8 dienasOriginalas: Maintenance Supervisor - Fixed Plant | 8:6 FIFO from Perth | Gold Mining
Amatai, statyba ir gamyba
Techninės priežiūros superintendentas/-ė - Fixed Plant | 8:6 FIFO from Perth | Gold Mining
prieš 8 dienasOriginalas: Maintenance Superintendent - Fixed Plant | 8:6 FIFO from Perth | Gold Mining
Amatai, statyba ir gamyba
Remontinių sustabdymų planuotojas/-a | 8:6 FIFO from Perth | Gold Mining | Permanent Full-time
prieš 11 dienųOriginalas: Shutdown Planner | 8:6 FIFO from Perth | Gold Mining | Permanent Full-time
Operacijos ir administravimas
Originalas: Senior Geotechnical Engineer | 8:6 FIFO from Perth | Gold Mining | Full-Time
SeniorInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Mining Engineer | 8:6 FIFO from Perth | Gold Mining | Permanent Full-Time
Vidutinis lygisInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Mechanikas montuotojas/-a - stacionari įranga | 8:6 FIFO iš Perth | aukso kasyba | Visu etatu
prieš 11 dienųOriginalas: Mechanical Fitter - Fixed Plant | 8:6 FIFO from Perth | Gold Mining | Full-Time
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: HD Fitter - Surface and UG | FIFO 8:6/7:7 or 2:2
Sandėlio specialistas/-ė | 8:6 FIFO from Perth | aukso kasyba | Neterminuota, visu etatu
prieš 15 dienųOriginalas: Warehouse Officer | 8:6 FIFO from Perth | Gold Mining | Permanent Full-time
Operacijos ir administravimas
Senior žvalgybos lauko darbų prižiūrėtojas/-a | 8:6 FIFO from Perth | Permanent Full-Time
prieš 15 dienųOriginalas: Senior Exploration Field Supervisor | 8:6 FIFO from Perth | Permanent Full-Time
SeniorVadovybė ir vadovai
Originalas: Process Technician | 8:6 FIFO from Perth | Gold Mining | Full-Time
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Open Pit Senior Geologist | 8:6 FIFO from Perth | Gold Mining | Full-time
SeniorMokslas ir tyrimai
Originalas: Longhole Operator | 8:6 7:7 FIFO from Perth | Sandvik Fleet
Amatai, statyba ir gamyba
Požeminių darbų vadovas/-ė | 4:3 FIFO from Perth | auksakasyba | Neterminuota, visu etatu
prieš 16 dienųOriginalas: Underground Manager | 4:3 FIFO from Perth | Gold Mining | Permanent Full-time
Vadovybė ir vadovai
Pavaduojantis/-anti požeminių darbų vadovas/-ė | 8:6 FIFO from Perth | aukso kasyba | Visu etatu
prieš 16 dienųOriginalas: Alternate Underground Manager | 8:6 FIFO from Perth | Gold Mining | Full-Time
Vadovybė ir vadovai
Požeminių darbų pamainos vadovas/-ė | 8:6 7:7 FIFO iš PERTH
prieš 22 dienasOriginalas: Underground Shift Supervisor | 8:6 7:7 FIFO from PERTH
Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Charge-Up Operator | 8:6 7:7 FIFO from Perth | Underground Gold Mining
Amatai, statyba ir gamyba
Aptarnavimo specialistas/-ė | 2:2 FIFO from Perth
prieš 23 dienasOriginalas: Serviceperson | 2:2 FIFO from Perth
LV montuotojas/-a | 8:6 7:7 FIFO from Perth
prieš 23 dienasOriginalas: LV Fitter | 8:6 7:7 FIFO from Perth
Automobilių elektrikas/-ė | 8:6 7:7 FIFO from Perth
prieš 23 dienasOriginalas: Auto Electrician | 8:6 7:7 FIFO from Perth
Amatai, statyba ir gamyba
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 16, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 200 (unchanged), 2026-10-24 04:49 UTC, turinys: 156913 B.