RoleFalconVisi darbo skelbimaiIT darbo skelbimaiNaršytiĮmonėsAtnaujinta prieš 1 min.
Lietuvių
Prisijungti
Denne side findes på Dansk.Skift×

← atgal

Catalyst Metals

22 atviros pozicijosAustralija

Gamyba ir aparatinė įrangaNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 22)

Amatai, statyba ir gamyba32%
Operacijos ir administravimas18%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika18%
Vadovybė ir vadovai14%
Mokslas ir tyrimai4%
Kita14%
22darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
2nauji, pastarosios 7 d.
22skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
5paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-09)
32atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
16amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
0%su atlyginimu

Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 32 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 74 d.

Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
082
098
1022

Darbo vieta

Darbo vieta nenurodyta22 · 100%

Lygis

Senior4 · 18%
Vidutinis lygis1 · 5%

Sritis

Amatai, statyba ir gamyba7 · 32%
Operacijos ir administravimas4 · 18%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika4 · 18%
Vadovybė ir vadovai3 · 14%
Mokslas ir tyrimai1 · 5%

Šalys

Australija22

Miestai

Perth22

Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų

Originalas: Senior Planning Engineer | 8:6 FIFO from Perth | Gold Mining | Full Time
Catalyst Metals·Gamyba ir aparatinė įranga·Perth, Western Australia, Australiaoriginalas ↗
SeniorOperacijos ir administravimas
Originalas: Planning Engineer | 8:6 FIFO from Perth | Gold Mining | Full Time
Catalyst Metals·Gamyba ir aparatinė įranga·Perth, Western Australia, Australiaoriginalas ↗
Operacijos ir administravimas
Originalas: Metallurgy Superintendent | 8:6 FIFO from Perth | Gold Mining | Full-time
Catalyst Metals·Gamyba ir aparatinė įranga·Perth, Western Australia, Australiaoriginalas ↗
Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Maintenance Supervisor - Fixed Plant | 8:6 FIFO from Perth | Gold Mining
Catalyst Metals·Gamyba ir aparatinė įranga·Perth, Western Australia, Australiaoriginalas ↗
Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Maintenance Superintendent - Fixed Plant | 8:6 FIFO from Perth | Gold Mining
Catalyst Metals·Gamyba ir aparatinė įranga·Perth, Western Australia, Australiaoriginalas ↗
Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Shutdown Planner | 8:6 FIFO from Perth | Gold Mining | Permanent Full-time
Catalyst Metals·Gamyba ir aparatinė įranga·Perth, Western Australia, Australiaoriginalas ↗
Operacijos ir administravimas
Originalas: Senior Geotechnical Engineer | 8:6 FIFO from Perth | Gold Mining | Full-Time
Catalyst Metals·Gamyba ir aparatinė įranga·Perth, Western Australia, Australiaoriginalas ↗
SeniorInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Mining Engineer | 8:6 FIFO from Perth | Gold Mining | Permanent Full-Time
Catalyst Metals·Gamyba ir aparatinė įranga·Perth, Western Australia, Australiaoriginalas ↗
Vidutinis lygisInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Mechanical Fitter - Fixed Plant | 8:6 FIFO from Perth | Gold Mining | Full-Time
Catalyst Metals·Gamyba ir aparatinė įranga·Perth, Western Australia, Australiaoriginalas ↗
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: HD Fitter - Surface and UG | FIFO 8:6/7:7 or 2:2
Catalyst Metals·Gamyba ir aparatinė įranga·Perth, Western Australia, Australiaoriginalas ↗
Originalas: Warehouse Officer | 8:6 FIFO from Perth | Gold Mining | Permanent Full-time
Catalyst Metals·Gamyba ir aparatinė įranga·Perth, Western Australia, Australiaoriginalas ↗
Operacijos ir administravimas
Originalas: Senior Exploration Field Supervisor | 8:6 FIFO from Perth | Permanent Full-Time
Catalyst Metals·Gamyba ir aparatinė įranga·Perth, Western Australia, Australiaoriginalas ↗
SeniorVadovybė ir vadovai
Originalas: Process Technician | 8:6 FIFO from Perth | Gold Mining | Full-Time
Catalyst Metals·Gamyba ir aparatinė įranga·Perth, Western Australia, Australiaoriginalas ↗
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Open Pit Senior Geologist | 8:6 FIFO from Perth | Gold Mining | Full-time
Catalyst Metals·Gamyba ir aparatinė įranga·Perth, Western Australia, Australiaoriginalas ↗
SeniorMokslas ir tyrimai
Originalas: Longhole Operator | 8:6 7:7 FIFO from Perth | Sandvik Fleet
Catalyst Metals·Gamyba ir aparatinė įranga·Perth, Western Australia, Australiaoriginalas ↗
Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Underground Manager | 4:3 FIFO from Perth | Gold Mining | Permanent Full-time
Catalyst Metals·Gamyba ir aparatinė įranga·Perth, Western Australia, Australiaoriginalas ↗
Vadovybė ir vadovai
Originalas: Alternate Underground Manager | 8:6 FIFO from Perth | Gold Mining | Full-Time
Catalyst Metals·Gamyba ir aparatinė įranga·Perth, Western Australia, Australiaoriginalas ↗
Vadovybė ir vadovai
Originalas: Underground Shift Supervisor | 8:6 7:7 FIFO from PERTH
Catalyst Metals·Gamyba ir aparatinė įranga·Perth, Western Australia, Australiaoriginalas ↗
Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Charge-Up Operator | 8:6 7:7 FIFO from Perth | Underground Gold Mining
Catalyst Metals·Gamyba ir aparatinė įranga·Perth, Western Australia, Australiaoriginalas ↗
Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Serviceperson | 2:2 FIFO from Perth
Catalyst Metals·Gamyba ir aparatinė įranga·Perth, Western Australia, Australiaoriginalas ↗
Originalas: LV Fitter | 8:6 7:7 FIFO from Perth
Catalyst Metals·Gamyba ir aparatinė įranga·Perth, Western Australia, Australiaoriginalas ↗
Originalas: Auto Electrician | 8:6 7:7 FIFO from Perth
Catalyst Metals·Gamyba ir aparatinė įranga·Perth, Western Australia, Australiaoriginalas ↗
Amatai, statyba ir gamyba

Duomenų naujumas

Užregistruota užklausų: 16, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 200 (unchanged), 2026-10-24 04:49 UTC, turinys: 156913 B.