Bridges Electrical Engineers
7 atviros pozicijosJungtinė Karalystė
Energetika ir klimatasNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 7)
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika38%
Amatai, statyba ir gamyba25%
Operacijos ir administravimas12%
Kūryba, medija ir tekstai12%
Projektų ir programų valdymas12%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (7)
8darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
6nauji, pastarosios 7 d.
7skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.1 skelb.)
5paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-21)
46atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
120amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
100%Europoje (8)
0%nuotoliniai
100%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 46 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 606 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta6 · 75%
Hibridinis2 · 25%
Lygis
Vidutinis lygis6 · 75%
Junior2 · 25%
Sritis
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika3 · 38%
Amatai, statyba ir gamyba2 · 25%
Projektų ir programų valdymas1 · 12%
Operacijos ir administravimas1 · 12%
Kūryba, medija ir tekstai1 · 12%
Šalys
Jungtinė Karalystė8
Miestai
Maidstone2
Swansea2
Portsmouth1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Quantity SurveyorGBP 15–5 000HibridinisVidutinis lygisAmatai, statyba ir gamyba Originalas: Quantity SurveyorGBP 15–5 000HibridinisVidutinis lygisAmatai, statyba ir gamyba Originalas: Project CoordinatorGBP 15–5 000Vidutinis lygisProjektų ir programų valdymas Originalas: Control Panel Testing and Quality EngineerGBP 15–5 000Vidutinis lygisInžinerija (ne programinė įranga) ir technika Originalas: Assistant Quantity SurveyorGBP 15–5 000JuniorOperacijos ir administravimas Originalas: Graduate EICA Design EngineerGBP 15–5 000JuniorInžinerija (ne programinė įranga) ir technika Originalas: Production Installation EngineerGBP 15–5 000Vidutinis lygisInžinerija (ne programinė įranga) ir technika Originalas: Regional Design ManagerGBP 15–5 000Vidutinis lygisKūryba, medija ir tekstai Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 19, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 200 (unchanged), 2026-10-24 22:50 UTC, turinys: 357380 B.