RoleFalcon
Visi darbo skelbimaiIT darbo skelbimaiNaršytiĮmonės
Lietuvių

← atgal

Bridges Electrical Engineers

7 atviros pozicijosJungtinė Karalystė

Energetika ir klimatasNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 7)

Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika38%
Amatai, statyba ir gamyba25%
Operacijos ir administravimas12%
Kūryba, medija ir tekstai12%
Projektų ir programų valdymas12%
8darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
6nauji, pastarosios 7 d.
7skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.1 skelb.)
5paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-21)
46atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
120amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
100%Europoje (8)
0%nuotoliniai
100%su atlyginimu

Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 46 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 606 d.

Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)

111
124
013
021
030
041
051
063
074
081
0910
108

Darbo vieta

Darbo vieta nenurodyta6 · 75%
Hibridinis2 · 25%

Lygis

Vidutinis lygis6 · 75%
Junior2 · 25%

Sritis

Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika3 · 38%
Amatai, statyba ir gamyba2 · 25%
Projektų ir programų valdymas1 · 12%
Operacijos ir administravimas1 · 12%
Kūryba, medija ir tekstai1 · 12%

Šalys

Jungtinė Karalystė8

Miestai

Maidstone2
Swansea2
Portsmouth1

Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų

Sąmatininkas/-ė

Originalas: Quantity Surveyor
Energetika ir klimatasMaidstone, England, United Kingdom | Portsmouth, England, United Kingdom
GBP 15–5 000HibridinisVidutinis lygisAmatai, statyba ir gamyba
prieš 4 dienasoriginalas ↗

Sąmatininkas/-ė

Originalas: Quantity Surveyor
Energetika ir klimatasMidsomer Norton, England, United Kingdom | Swansea, Wales, United Kingdom
GBP 15–5 000HibridinisVidutinis lygisAmatai, statyba ir gamyba
prieš 4 dienasoriginalas ↗

Projekto koordinatorius/-ė

Originalas: Project Coordinator
Energetika ir klimatasMaidstone, England, United Kingdom
GBP 15–5 000Vidutinis lygisProjektų ir programų valdymas
prieš 4 dienasoriginalas ↗

Kiekių vertintojo padėjėjas/-a

Originalas: Assistant Quantity Surveyor
Energetika ir klimatasMidsomer Norton, England, United Kingdom
GBP 15–5 000JuniorOperacijos ir administravimas
prieš 4 dienasoriginalas ↗

Graduate EICA dizaino inžinierius/-ė

Originalas: Graduate EICA Design Engineer
Energetika ir klimatasMidsomer Norton, England, United Kingdom
GBP 15–5 000JuniorInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
prieš 6 dienasoriginalas ↗

Gamybos montavimo inžinierius/-ė

Originalas: Production Installation Engineer
Energetika ir klimatasMidsomer Norton, England, United Kingdom
GBP 15–5 000Vidutinis lygisInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
prieš 17 dienųoriginalas ↗

Duomenų naujumas

Užregistruota užklausų: 19, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 200 (unchanged), 2026-10-24 22:50 UTC, turinys: 357380 B.